Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortası‘nda da Okuşlar  Sigorta farkını fark edin!

Yükünüz sizin için ne kadar değerliyse, bizim için de o kadar değerlidir…

Nakliyat sigortalarımız ile büyük, küçük her türlü yatırımınızın sonucunda ürettiğiniz, biriktirdiğiniz ya da satın aldığınız malların veya kıymetlerin nakli esnasında oluşabilecek hasar, çalınma, kırılma gibi riskleri teminat altına alıyoruz.

Siz yükünüzü taşıyın, risklerinizi biz taşırız…

Emtia Sigortaları

Emtia Sigortası ile kara yolu, deniz yolu, hava yolu ve demir yoluyla bir yerden bir yere taşınmakta olan her türlü yükünüzün, taşınmaları sırasında karşılaşabilecekleri tehlike ve risklerden kaynaklı hasarlara karşı yüklerinizi teminat altına alıyoruz.

Emtia sigortanızı Okuşlar Sigortadan yaptırın gözünüz yolda, aklınız teslimat da kalmasın!

Kıymet Sigortaları

Bazı yükler fiziki olarak çok ağır olmasalar da size kıymet olarak çok ağır bir sorumluluk yüklerler veya bu değerlere zarar gelmesi sizi çok ağır zorluklar altına sokabilir.İşte Kıymet Nakliyat Sigortası değerli belge (hisse senedi, tahvil, bono, senet, çek gibi) ile altın ve gümüş , para, döviz  benzerlerinin, zırhlı taşıtlar ve koruma görevlileri eşliğinde veya posta yolu ile yapılan sevkiyatlarında başlarına gelebilecek hasar ve kayıpları, silahlı gasp ve soygun dahil olmak üzere teminat altına alan bir sigorta çeşididir.

Kıymet Nakliyat Sigortanızı Okuşlar Sigortadan yaptırın uykularınız kaçmasın!

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Tır, kamyon gibi mal taşıyan taşıtların şoförlerinin malı teslim aldığı andan itibaren başlamak ve malı teslim ettiği anda bitmek üzere taşıdıkları mallara karşı sorumlulukları vardır ve nakliye sırasında oluşacak zararlardan sorumludurlar. Ancak taşıycı sorumluluk sigortası yaptıranlar bu risklere karşı kendilerini güvenceye almış olurlar.

Okuşlar sigorta olarak, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile taşıyıcı sorumluluk sigortasında da şoför esnafımızın ve nakliye şirketlerimizin yanındayız.

Taşıyıcı sorumluluk sigortanızı Okuşlar Sigortadan yaptırın aklınız yükünüz de kalmasın!

Nakliyat Sigortası teklifi almak için sayfadaki teklif al butonunu tıklayarak teklif formu gönderebilir veya bize yine web sitemiz üzerindeki whatsapp yada telefon kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.