Sağlık Sigortaları

Bireysel Sağlık Sigortası

Bireysel Sağlık sigortası, SGK lı olup olmadığınıza bakmaksızın her hangi bir sağlık problemi ile karşılaştığınızda dilediğiniz sağlık kuruluşunda tedavi, dilediğiniz doktorda muayene olabilmenizi sağlayan, tedavinin gerektirdiği tüm tetkikleri en iyi koşullarda yaptırmanıza olanak veren, kaza yada hastalık sonucu ortaya çıkan sağlık probleminize ait tedavi masraflarını (Poliçenizin kapsamına göre) ister yurt içi ister yurt dışında karşılayan; kısacası size sağlığınızla ilgili bir problemle karşılaştığınızda, sizi ödediğiniz prim dışında başkaca bir masrafa sokmadan, en iyi şartlarda tedavi olma özgürlüğü sunan harika bir sigortacılık hizmetidir.

Grup Sağlık Sigortası

Grup sağlık sigortası, özel sağlık sigortası yaptırmak isteyen belirli sayıda şahsın bir araya gelerek özel sağlık sigortası yaptırdığı bir sigortacılık hizmetidir. Buradaki grup belirli bir arkadaş ya da akraba çevresinden olabileceği gibi bir şirketin çalışanlarına böyle bir ayrıcalık sunması şeklinde de olabilmektedir. Şirketler çalışanlarına böyle bir toplu sigorta hizmeti satın aldıklarında hem aldıkları hizmetin birim fiyatı düşmekte hem de bu ödedikleri sigorta primlerini masraf gösterip vergilerinden düşebilmektedirler.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamındaki sigortalılar için hazırlanmış bu sigortacılık hizmetinde SGK’lılar artık sadece devletçe belirlenen ve oldukça düşük miktardaki SGK farkını ödeyerek özel sağlık kuruluşlarının tüm imkanlarından faydalanabilmektedirler. Yani tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran sigortalıların ayrıca özel hastane fiyat farkı ödemesine gerek kalmaz. Ayrıca bu sigortayı yaptıranlardan muayene sonrasında istenecek tüm tetkik ve tahliller için de her hangi bir ücret istenmez.

Eğer siz de SGKlı iseniz ve özel hastane konforundan faydalanmak istiyorsanız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tam size göre!

Yabancı Uyruklular İçin Sağlık Sigortası

Bu sigortacılık hizmeti Türkiye’de oturma izni almak isteyen ve ikametgah tezkeresine başvuran dış uyruklu şahısların yaptırmaları zorunlu koşulan bir sigorta türüdür. Yabancı uyruklular sağlık sigortası, bahsi geçen yabancı kişilerin mevzuatta belirtilen sürüler boyunca hastalık veya kaza sonucu gerçekleşebilecek sağlık giderlerinin tazminini teminat altına almaktadır.

Sağlık Sigortası teklifi almak için sayfadaki teklif al butonunu tıklayarak teklif formu gönderebilir veya bize yine web sitemiz üzerindeki whatsapp yada telefon kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.