İşyeri Sigortaları

İş Yeri Sigortası Paketleri

İş Yeri Sigortası ile emekleriniz güvence altında:

İşyeriniz hem sizin ve ailenizin hem de çalışanlarınızın yarınları… Geleceği düşündünüz ve başarılı adımlarla ilerleyip işyeri sahibi oldunuz. Tüm enerjinizi projelerinize ve yatırımlarınıza yönlendirerek, yeni başarılara imza atmak istiyorsunuz.

Peki, yoğun çalışmalar ardından elde ettiğiniz kazanımlarınızın güvence altında olduğuna emin misiniz?

Büyük emekler vererek bugünlere getirdiğiniz ekmek teknenizin karşılaşabileceği riskleri göz ardı edip, işinizi şansa bırakmayın.

Geniş kapsamlı işyeri sigortalarımız ile yarınlarınızı tam güvence altına alın.

KOBİ Sigorta Paketleri

Küçük ve Orta Ölçekli işyeleriniz ekonomimizin dinamosu. Tüm kobiler birlikte “BÜYÜK” işletmelerden daha büyüksünüz. Ancak işletme bazında imkanlarınız kısıtlı ve sigorta maliyetleri de sizler için ciddi bir gider kalemi olarak görülebilir.

Bizler Okuşlar Sigorta olarak kobilerimizin ihtiyaçlarına özel sigorta  paketleri ile hem patronlarımızın keselerine uygun hem de işletmelerini güvence altına alacak çok özel seçenekler sunuyoruz.

Okuşlar Sigortadan iş yeri sigortanızı uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile yaptırın, cebiniz de içiniz de rahat etsin!

Sektörel Sigorta Paketleri

Her sektörün ihtiyaçları da farklı, riskleri de sigorta maliyetleri de… Biz Okuşlar Sigorta olarak, işletmeniz için en gerekli sigorta paketlerini en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sizlere sunmak için buradayız…

Sektörünüz ne olursa olsun, işletme sigortanız Okuşlar Sigortadan olsun!

Sağlık Sigortası teklifi almak için sayfadaki teklif al butonunu tıklayarak teklif formu gönderebilir veya bize yine web sitemiz üzerindeki whatsapp yada telefon kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

İşyeri Sigortası teklifi almak için sayfadaki teklif al butonunu tıklayarak teklif formu gönderebilir veya bize yine web sitemiz üzerindeki whatsapp yada telefon kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.