Araç Sigortaları

Araç Sigortaları

Siz değerli sigortalılarımızın ihtiyaçlarına özel düzenlediğimiz kasko ve trafik sigortaları ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırken üçüncü şahıslara verebileceğiniz maddi bedeni ve manevi zararlara karşı da koruma altına alıyoruz . 7/24 hasar destek hattımız ve müşteri odaklı çalışma anlayışımız ile tüm Türkiye ye hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kaza geliyorum demez , İş işten geçmeden ! kendinizi güvence altına alın …

Kasko Sigortası

Standart ve kişiye özel teminat seçenekleri ile ihtiyacanıza en uygun kasko poliçesinin seçiminde siz kıymetli müşterilerimize yardımcı oluruz. Çarpma, çarpışma, hırsızlık, gibi temel risklerin yanında genişletilmiş bir çok koruma önlemlerine ve yedek araç gibi bir çok avantaja acenteliğimiz aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca ister Kasko ister Zorunlu Trafik Sigorta Poliçe sahibi olun, kaza anında hasar destek ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununca belirlenen ve siz aracınızı kullandığınızı esnada karşı tarafta oluşan, maddi zarar, yaralanma ve can kaybı gibi olumsuzlukları tazmin etmek için oluşturulmuş bir güvencedir. Arzu ederseniz Trafik sigortanızı ek teminat bedelleri ile genişletip daha kapsamlı bir hale getirebilirsiniz. Ek olarak ister Kasko ister Zorunlu Trafik Sigorta Poliçe sahibi olun, kaza anında hasar destek hattı ve ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Filo Sigortası

Envanterinde belirli sayının üzerinde binek otomobile sahip olan veya operasyonel kiralama faaliyeti gösteren şirketlere, risk unsularından zarar telafi seçeneklerine kadar çeşitli opsiyonlar sunarak risk yapısına uygun Filo Sigorta yönetemi hizmetleri sunuyoruz.

Araç Sigortası teklifi almak için sayfadaki teklif al butonunu tıklayarak teklif formu gönderebilir veya bize yine web sitemiz üzerindeki whatsapp yada telefon kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.